ÚŘEDNÍ DESKA

KONKURZ na místo učitelky (info v sekci OZNÁMENÍ ŘEDITELKY MŠ)

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve školce

Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole v roce 2023

tiskopis "Potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole " si vyzvedněte v jednotlivých třídách - dopište jméno toho kdo uplatňuje slevu a jméno a narození dítěte, na které se sleva vztahuje. Výši uhrazené částky následně doplní a potvrdí MŠ.

Mateřská škola přijme učitelku MŠ. Zájemci se hlaste na ms.spacilova@ms-kromeriz.cz

MATEŘSKÁ ŠKOLA BUDE VE DNECH 27. - 29.12.2023 UZAVŘENA.

Provoz opět zahájen v úterý 2.1.2024

Zaměstnanci mateřské školy přejí všem klidné prožití vánočních svátků.

Vánoce, vánoce přicházejí....

V pondělí 27.11.2023 bude z důvodu stávky provozních zaměstnanců MŠ a ŠJ omezen provoz. Učitelky stávku plně podporují, ale budou přítomny na pracovišti a zajistí provoz v jednotlivých třídách. Dětem bude podána celodenní strava formou "jídla studené kuchyně" ( doporučení MŠMT pro případ uzavření ŠJ).

SVĚTÉLKOVÁ SLAVNOST s tvořivými dílničkami

Dne 1.11.2023 zveme všechny rodiče na SVĚTÉLKOVOU SLAVNOST.

Od 14:30 hod proběhnou v jednotlivých třídách tvořivé dílničky. V 16:30 hod. sraz před Podzámeckou zahradou se světélky, lampičkami nebo lampiony - procházka potemnělou zahradou.

• V úterý 5.9.2023 v 15:30 hod. se bude konat schůzka rodičů s ředitelkou mateřské školy.

Od 16:00 hod proběhnou schůzky v jednotlivých třídách s učitelkami.