Informace k zápisu do MŠ pro školní rok 2021/22

Zápis dětí do Mateřské školy, Kroměříž, Spáčilova 3239 pro školní rok 2021/2022

Zápis bude probíhat bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v období od 2. května do 16. května 2021.

Zákonný zástupce dítěte, které dosáhne do 31. 8. 2021 pěti let, má povinnost dítě přihlásit k zápisu k předškolnímu vzdělávání. Pro tyto děti je předškolní vzdělávání povinné. Děti jsou přijímány podle stanovených Kritérií  a rozhodující je místo trvalého pobytu dítěte, v případě cizinců místo pobytu ve školském obvodu a dále pak věk dětí. Děti jsou přijímány v souladu s §50 zákona č.258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů, s výjimkou dětí, pro které je od 1.9.2021 předškolní vzdělávání povinné.

Vyplněnou Žádost o přijetí, Lékařské potvrzení a kopii rodného listu dítěte, (vše řádně podepsané), můžete odevzdat v termínu od 2. 5. do 16. 5. 2021.

Podání žádosti je možné:

• do datové schránky Mateřské školy, Kroměříž, Spáčilova 3239, příspěvková organizace:  8rgktjh
  • e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   (nelze jen poslat prostý email!!!),
  • poštou na adresu: Mateřská škola, Kroměříž, Spáčilova 3239, příspěvková organizace, přičemž rozhodující je datum podání na poštu
  • osobní podání: vložením do bílé poštovní schránky s nápisem ZÁPIS 2021/2022 u hlavního vchodu do MŠ, která bude v rozhodujícím období připevněna

Přílohy ke stažení: Žádost o přijetí, Potvrzení lékaře

Přihláška v tištěné verzi bude k vyzvednutí u hlavního vchodu do MŠ (v krabici).

Školské obvody pro Mateřskou školu, Kroměříž, Spáčilova 3239:

Spáčilova, Komenského náměstí, Vodní, Ztracená, Křižná, Vejvanovského, Tylova, Moravcova, Dobrovského, Blahoslavova, Tovačovského, Rostislavova, Kostnická, Za Oskolí, Obvodová, Erbenovo nábřeží, Oskol, Nerudova, Bílanská, Hulínská, Chropyňská, Hlávkova, Čelakovského, Na Sádkách, Partyzánská, Raisova, Bílany

V kategorii Informace